СУПЕР ПРОСТІ ДОМАШНІ ДИТ (Paperback)

СУПЕР ПРОСТІ ДОМАШНІ ДИТ By МІЛАН&#104 Cover Image

СУПЕР ПРОСТІ ДОМАШНІ ДИТ (Paperback)

$45.99


This book is not at our warehouse, but probably is available from another source. We'll contact you to let you know for sure.
This book is non-returnable except in the case of manufacturing defect.

Хто не любить розважатися з дітьми на кухні? Кухня є інтригуючим місцем для маленьких дітей, але вони можуть багато чого навчитися завдяки спільному спілкуванню на кухні. Вони отримують практичний досвід, вивчають основи кулінарії та використовують свої математичні навички, допомагаючи поєднувати інгредієнти для рецептів. Вони також дізнаються про харчування та про те, як і чому ви обрали інгредієнти. Це може закласти основу для здорового харчування надалі.


Плануйте заздалегідь, коли ви збираєтеся готувати, або дозвольте готувати дітям. Розгляньте можливість почати з простих страв, щоб вашій дитині не довелося чекати, поки ви зробите складний крок. Рецепт салату або легкого кексу може стати хорошою відправною точкою.


Ви також можете створити конвеєр для виготовлення піци, де діти зможуть самостійно вибирати міні-корочки, соуси, сири та начинки. Старші діти можуть підняти кулінарію на новий рівень і працювати з вами над складнішими рецептами. Заздалегідь виконайте деякі підготовчі роботи, наприклад, промийте ягоди для мафінів, і процес піде швидше. Також пам'ятайте, що діти потребують нагляду, коли вони на кухні. А тепер візьміть цих маленьких їдців на кухню і перетворіть їх на маленьких кухарів і помічників кухаря за нашими веселими та здоровими рецептами.

Вашим дітям сподобається ця ідея веселої закуски

Product Details ISBN: 9781805422365
ISBN-10: 1805422367
Publisher: Not Avail
Publication Date: December 20th, 2022
Pages: 278
Language: Ukrainian